Bayrağa Saygı Eğitime Destek


Bu haber 2018-02-09 09:25:49 eklenmiş ve 316 kez görüntülenmiştir.

Atatürk İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin okul bahçesinde yaptığı ve sosyal medya aracılığıyla yayılarak ülke gündeminde kendisine yer bulan ay yıldız koreografisinde yer alan 237 öğrenciye Belediye Başkanı Suphi Daştan tarafından tablet bilgisayar hediye edildi.

Atatürk İmam Hatip Ortaokulu’nda gerçekleşen yeni nesil tablet bilgisayarın dağıtımına Belediye Başkanı Suphi Daştan, İlçe Kaymakamı Alp Eren Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ersoy Ceylan , Atatürk İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Mehmet Özen  çok sayıda öğretmen ve öğrenci katıldı .

Belediye Başkanı Suphi Daştan, yapmış oldukları ay yıldızlı koreografi sebebiyle ülke gündeminde kendilerine büyük yer bulan ve görüntüleri sosyal medyada tıklanma rekorları kıran öğrencilerimizi yalnız bırakmayarak ödüllendirmek istedik diyerek ‘’ Bilindiği üzere Akdağmadeni Belediyesi olarak eğitim camiamızın sürekli olarak yanında olduk. Atatürk İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri de yapmış oldukları Türk Bayrağı koreografisi nedeniyle gerek sosyal medya da gerek ulusal basında büyük bir ses getirerek ilçemizin ismini farklı bir şekilde duyurmayı başarmışlardır.

         Milli şeref ve namusumuzun simgesi, kardeşliğimizin göstergesi şanlı ay yıldızlı bayrağımızın içinde bulunduğu her durum bizler için paha biçilemez değere sahiptir. Kırmızı rengini şehitlerimizin kanından alan Türk Bayrağımız, ulusumuzun en önemli manevi değerlerinden biridir. Bağımsızlığımızın en önemli göstergesidir. Bu yüzden bu anlamlı koreografiyi yapan başta öğrencilerimiz olmak üzere okul yönetimini tebrik ederim.

         Artık teknoloji çağındayız ve teknoloji çağında sürekli olarak kendimizi güncellememiz gerekiyor bu vesileyle öğrencilerimizin eğitimlerine katkı sunması için bu güzel Bayrak koreografisinde görev alan 237 öğrencimize tablet bilgisayar hediye etmeyi uygun gördük. Eğitime katkı üzerinde önemle durduğumuz bir konu inşallah öğrencilerimiz gelecekte bilgi çağının ve teknolojisinin hazırlayıcısı, oluşturanı olacaklardır. Bilgi olarak büyük insanlar yetiştirirsek ülkemizin geleceği de bir o kadar büyük olur.Büyük insan yetiştirmekte, çağımızın eğitim gerekliliklerini yerine getirmek ve teknolojiyi takip etmekle olur.Bu vesileyle hediye ettiğimiz 237 adet tablet bilgisayarın öğrencilerimizin eğitim faaliyetlerine yardımcı olmasını diliyor ve başarılar diliyorum.

İlçe Kaymakamı Alp Eren Yılmaz, Böyle bir projeye imza atan öğrenci ve öğretmenlere teşekkür etti. Bu anlamlı ay yıldız koreografisini yapan öğrencilerimize tablet hediye eden İlçe Belediye Başkanı Suphi Daştana teşekkür ediyorum diye Konuştu.

Konuşmaların ardından öğrenciler hazırladıkları türküleri seslendirdi.Öğretmenlere başarı Belgesi verilirken öğrencilere tabletleri dağıtıldı.Büyük mutluk yaşayan öğrenciler Belediye Başkanı Suphi Daştana teşekkür ederken, tabletleri ile birlikte hatıra fotoğrafı çekindiler.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz -Diğer GÜNCEL haberleri


Arşiv Arama
- -

Akdağ Haber Gazetesi I Güncel Haber
© Copyright 2019 Akdağ Haber Gazetesi 2019. Tüm hakları saklıdır.

Yozgat Web tarafından sunulmuştur.

GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
Siyaset Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi

yozgat web