Akdağmadeni Devlet Hastanesi Personelleri Moral Gecesinde Bir Araya Geldi


Bu haber 2018-03-06 05:40:53 eklenmiş ve 1574 kez görüntülenmiştir.

 

Akdağmadeni Devlet Hastanesi Başhekimliğince düzenlenen akşam yemeğinde hastane çalışanları bir araya geldi. Yemekte, 25 yıl hizmet yılını dolduran personele plaket verildi. Üstün başarı gösteren personellere de başarı belgesi takdim edildi.

25 yılı geride bırakan personeller ise şöyle; Halit Karaarslan, Abdulkadir Karaer, Selami Başol, Leyla Ünlü, Musa Yurdakon, Selahattin Dalkıran, Asım Çağan, Hanifi Şen, Songül Kılınç, Adnan Ceylan, Ercihan Sufracı, Azmi Taşkıran, Bedrettin Bakır, Bilgin Eliaçık, Bünyamin Garip, Nevzat Esen, Tamer Boyacı, Kemal Bozer, İbrahim Küçükılgaz, Ünal Aslankaya, Salim Başaran ve Şerif Ayaz.

25 yıl hizmet yılını dolduran personeller memnuniyetini dile getirdiler. Ebe Leyla Ünlü yemekte yaptığı açıklamada şunları söyledi; “ Böyle bir organizasyon bu hastanede ilk defa yapıldı. Personelin birlik ve beraberliği ve aramızdaki bağların kuvvetlenmesi açısından oldukça önemli bir gelişme oldu. Ast-üst ilişkisindeki güven ortamı tazelendi. Mesleğinde belli bir yılı doldurmuş personel olarak değer verildiğini hissetmek oldukça güzeldi. Mesleğine yeni başlayanlar ile bizim gibi 25 yılını doldurmuş personeller arasında tecrübe bilgi aktarımı bu tür organizasyonlar sayesinde daha kolay olmakta. Bu geceyi organize eden başhekimimize ve hastane yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.

Ayniyat-Ambar Memuru Hanifi Şen ise; “Ülkemizin birlik ve beraberliğe şu günlerde ne kadar ihtiyacı varsa hastane personelimizin de verimlilik açısından moral ve motivasyona ihtiyacı vardı. Bu birlikteliği sağlayan sayın Başhekimimiz Kiper Aslan’a teşekkür ediyoruz. Onunla gurur duyuyoruz “ dedi.

 Hasta memnuniyetini artırmak için, çalışan memnuniyetini de göz ardı etmemek gerektiğini belirten Hastane Başhekimi Op. Dr. Kiper Aslan yaptığı açıklamada şunları söyledi; “ Tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. 24 saat hiç durmadan hizmet veren sağlık sektöründe çalışanlarımızın hakkını ödeyemeyiz. Moral gecesi gibi organizasyonlar, personellerimizi motive ediyor, hastane içerisinde bir aile ortamı oluşturmamızı sağlayarak, iletişim üzerinde faydaları olduğu gibi, hastanede kalitenin de artmasına fayda sağlıyor” dedi.

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz -Diğer SAĞLIK haberleri


E-Mail Bülten Kaydı

Akdağ Haber Gazetesi I Güncel Haber
© Copyright 2019 Akdağ Haber Gazetesi 2019-2021. Tüm hakları saklıdır.

Yozgat Web tarafından sunulmuştur.

GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA

yozgat web