Ak Parti Seçim İrtibat Bürosu Açıldı


Bu haber 2019-02-25 15:49:17 eklenmiş ve 997 kez görüntülenmiştir.

                                                                             Ak Parti Seçim İrtibat Bürosu Açıldı

 

Ak Parti Akdağmadeni Seçim İrtibat Bürosu yoğun katılım ile açılışı yapıldı.

Ak Parti Akdağmadeni Seçim İrtibat Bürosu açılışına, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Anayasa Komisyon Başkanı Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Ak Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Dursun , AK Parti İlçe Başkanı Adem Darımla, Belediye Başkanı İrfan Coşgun, belediye başkan adayı Önder Gürel,Belde Belediye Başkan adayları İl Genel Meclis Üyesi adayı ve Partililer katıldı.

Sırasıyla AK Parti İlçe Başkanı Adem Darımla, Belediye Başkanı İrfan Coşgun, belediye başkan adayı Önder Gürel, AK Parti İl Başkanı Çelebi Dursun, Yozgat Milletvekili Yusuf Başer ve Anayasa Komisyon Başkanı Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ’n konuşma yaptığı açılışta birlik ve beraberlik mesajları verilerek İlçe halkından Belediye Başkan Adayı Önder Gürel’e destek istediler.

Açılış öncesi toplanan kalabalığa hitap eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, uyuşturucuyla mücadele ve terör konularında açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu, "Ben sırtımı PKK'ya, PYD'ye dayadım, diyen bir kadın vardı hatırlıyor musunuz? Şimdi ona, 4 tane duvar verdik, 'İstediğine daya' dedik. Kötü mü dedik?

Amerika Murat Karayılan'a zehirli silah vermiş. İlk kez söylüyorum bunu Türkiye'de. Zehirli silah. Yanına birisi giderse, zehirli silahı atsın da karşısındakini öldürsün diye. Hadi 'yok' desinler. Bakın büyük bir tehlikeyle karşı karşıyayız. Size yalvarıyorum, bizim boynumuzu Kandil'in önünde eğdirmeyin."

'DAĞLARDA 700 TERÖRİST KALDI'

Bakan Soylu, yürütülen operasyonlar neticesinde teröristlerin kafalarını çıkaramadığını, fare gibi saklandıklarını belirtti. 1990 ile 2000 yılları arasında, dağlarda 15 bin teröristin bulunduğunu kaydeden Bakan Soylu, şöyle konuştu:

"Şimdi 700 kaldı, saklandılar. 700'ü de kafalarını çıkardığı an keseceğiz, hiç merak etmeyin. Kafalarını çıkaramıyorlar. Fare gibi, sıçan gibi kaçıyorlar. Şimdi teröristin ayağına basıyor muyuz? Uyuşturucu satıcısının ayağına basıyor muyuz? FETÖ'nün ayağına basıyor muyuz? PKK'nın ayağına basıyor muyuz? DEAŞ'ın ayağına basıyor muyuz? Türkiye'ye kumpas kurmaya çalışanların ayağına basıyor muyuz? Cumhur İttifakı işte bunun için kuruldu. Türkiye'nin önümüzdeki süreçte güçlü bir şekilde geleceğe uzanması için kuruldu. İnşallah bu güçle beraber, önümüzdeki 4,5 yılda hep birlikte daha kuvvetli daha güçlü adımlar atacağız."

'HAKKARİ'DE DİK YÜRÜDÜM'

Geçen hafta Hakkari'ye gittiğini hatırlatan Bakan Soylu, "Sokaklarında dik yürüdüm. Oradaki kardeşlerim de artık sokaklarda dik yürüyor. Anneler, babalar çocuklarıyla beraber gecenin saat 1'ine kadar PKK'nın musallat olmadığı, dükkanlardan haraç almadığı, insanları tehdit edemediği, herkesin huzurla geleceğe baktığı bir Türkiye var. En ufak bir şey yaptıkları zaman gereğini yerine getiriyoruz" dedi.

31 Mart'ta yapılacak seçimlerde vatandaşlardan destek isteyerek seçimin önemine değinen Bakan Soylu, Millet İttifakı'na tepki gösterdi. Soylu, "31 Mart'ta zillet ittifakında bunlar PKK ile beraber değil mi? Ne güzel Saadet Partisi bir taraftan, HDP'si bir taraftan, CHP'si bir taraftan kol kola girmişler. Ne yapacaklar? Birilerinin talimatıyla Türkiye'nin önünü kesmeye çalışacaklar. Bunlar 4.5 yıl anamızdan emdiğimiz sütü burnumuzdan getirirler. Bu ülkenin önünü tıkamak için yeter ki Tayyip Erdoğan gitsin yeter ki Türkiye'de istikrar son bulsun diye Türkiye'yi sıkıntıya sokarlar" ifadelerini kullandı.

 

 

Konuşmaların ardından İlçe Halkı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya büyük sevgi gösterdi. Ak Parti Seçim irtibat bürosu açılışı yapıldı.

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz -Diğer SİYASET haberleri