YENİDEN REFAH PARTİSİ KADIN KOLLARI KAYMAKAM VE BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET


Bu haber 2020-11-26 02:00:33 eklenmiş ve 217 kez görüntülenmiştir.

 

YENİDEN REFAH PARTİSİ KADIN KOLLARI KAYMAKAM VE BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET

Akdağmadeni Yeniden Refah Partisi kadın kolları ilçe Başkanlığı İlçe Kaymakamı Mustafa Demir ve  Belediye Başkanı Nezih Yalçın’ı makamlarında ziyaret ederek Parti Genel Merkezi tarafından hazırlanan “Milli Kaynak Paketlerimiz”  adlı kitabını takdim ettiler.

Ziyarete, İç Anadolu Bölgesi 2. Bölge Başkanı Emine Ceviz,  Sakarya İl Eğitim  Başkanı Hanife Bina, Yozgat il Başkanı Satı Güler, Yozgat İl Sekreteri Dilek Çetin, Akdağmadeni İlçe Kadın Kolları Başkanı Sayın Nesime Selvi, Akdağmadeni İlçe Teşkilat Başkanı Aysun Kocaman ve Akdağmadeni Ar-Ge Başkanı Ebru Gür katıldı.

İç Anadolu bölge sorumlusu Emine Ceviz yapmış oldukları ziyaretlerin çok verimli geçtiğini kaymakamımız ve belediye başkanımızın göstermiş oldukları ilgi ve alakaya çok teşekkür ettiklerini, Yeniden Refah partisi Genel merkezi tarafından hazırlanan “Milli Kaynak Paketlerimiz” adlı kitapta ülkemize bir yılda 100 ila 150 milyar dolar sıcak para getirecek istihdam sağlayıp üretim yapacak projeler olan kitabımızı biz hazırladık illaki biz yapacağız demiyoruz ve bu bağlamda kitabımızı başta cumhurbaşkanımız olmak üzere devletimizin her kademesine ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz diyerek sözlerini tamamladı.

İlçe kadın kolları başkanı Nesime Selvi de kadın kolları teşkilat yapılanmamız tam anlamıyla kurulumunu tamamlamıştır, çalışmalarına hızla devam ederek özlenen milli görüş günlerinin inşallah pek yakın olduğunu dile getirdi.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz -Diğer GÜNCEL haberleri