Muhtarlarla İstişare Toplantısı Yapıldı


Bu haber 2021-02-08 04:09:55 eklenmiş ve 102 kez görüntülenmiştir.

 

Muhtarlarla İstişare Toplantısı Yapıldı

Akdağmadeni Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih Yalçın Ak Konakta düzenlenen toplantıda merkez mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

İlçede devam eden ve planlanan projelerin konuşulduğu toplantıda mahalle muhtarlarının istek ve önerileri de gündeme gelerek önümüzde ki süreçte her bir mahallede yapılacak çalışmalar detaylı bir şekilde değerlendirildi.  Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih Yalçın yapmış olduğu açıklamasında şu ifadelere yer verdi. ‘’ Vatandaşlarımızla aramızda ki en önemli köprülerden olan mahalle muhtarlarımızın istek, talep ve önerilerini değerlendirmek için bir araya geldik. Halkıyla bütünleşmiş, katılımcılığı, şeffaflığı ve istişareyi prensip olarak kabul etmiş belediyecilik anlayışı doğrultusunda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada mahalle muhtarlarımızla ortak adım atacağız. Muhtarlarımızın özellikle belirtmiş olduğu eksiklikler ve talepleri gidermek için hızlı ve etkili bir şekilde çalışmalarımızı yürüteceğiz. Bizler gibi gecesini gündüzüne katarak mahallelerinde gerçekleştirdiği çalışmalarda büyük gayret sarf eden sorunların çözümünde ortak hareket ettiğimiz  muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.’’ dedi .

Görüşme sonrasında muhtarlar tarafından Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih Yalçın’a hediye taktim edilerek toplantı sona erdi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz -Diğer GÜNCEL haberleri