Yalçın ve Darımla’dan Bakan Ersoy’a Ziyaret


Bu haber 2021-02-24 02:23:59 eklenmiş ve 101 kez görüntülenmiştir.

 

Yalçın ve Darımla’dan Bakan Ersoy’a Ziyaret

Akdağmadeni Belediye Başkanı Nezih Yalçın, AK Parti Akdağmadeni İlçe Başkanı Adem Darımla ile birlikte Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret etti.

Belediye Başkanı Nezih Yalçın, AK Parti Akdağmadeni İlçe Başkanı Adem Darımla ile birlikte Bakan Ersoy’u makamında ziyaret ederek, bir süre görüştü. Yalçın, ‘’İç Anadolu Bölgesinin cenneti, tarih ve doğanın buluştuğu kadim ilçemiz Akdağmadeni hakkında sayın bakanımıza bilgiler verdik’’ dedi. Yalçın, Jeotermal Turizm açısından oldukça büyük öneme sahip Akdağmadeni ilçesinin turizm bölgesi ilan edilmesi noktasında verimli bir görüşme gerçekleştirdiklerini söyledi. Yalçın, ‘’Eski Kilisenin ayağa kaldırılması noktasında hazırlamış olduğumuz Restorasyon projesini de Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy’a sunduk. Bizlere gösterdikleri ilgi ve verimli geçen görüşme için Sayın Bakanımıza teşekkür ediyoruz’’ diye konuştu.

AK Parti Akdağmadeni İlçe Başkanı Adem Darımla, ilçemizin turizm bölgesi ilan edilmesi konusunda verimli bir görüşme yaptık. Sayın Bakanımıza ilgi ve alakaları için çok teşekkür ediyorum. Diye Konuştu.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz -Diğer GÜNCEL haberleri