DAVUTOĞLUNDAN AYDOĞMUŞ’A KURUCU BAŞKANLIK MAZBATASI


Bu haber 2021-06-11 03:03:45 eklenmiş ve 1376 kez görüntülenmiştir.

 

DAVUTOĞLUNDAN AYDOĞMUŞ’A KURUCU BAŞKANLIK MAZBATASI

Eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu’nun lideri olduğu Gelecek Partisi aradığı Yozgat il başkanını Akdağmadeni’nde buldu.Yozgat’ın Akdağmadeni ilçesinde mali müşavirlik ve muhasebecilik yapmakta olan  BBP eski ilçe başkanlarından Ömer Aydoğmuş Gelecek Partisi Yozgat Kurucu il başkanlığına atandı.Aydoğmuşa mazbatasını GP genel merkezinde Ahmet Davutoğlu verdi.

GP lideri Davutoğlu ile GP’nin kurucular kurulu üyesi ve Adalet Politikaları İzleme kurulu başkanı hemşehrimiz Ali Aydın, mazbata teslim töreninde  İl Başkanı Aydoğmuşa başarılar dilediler. GP İl Başkanı Aydoğmuş ise  görev yetki belgesini alırken “ Şahsımı bu ulvi göreve layık Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu başta olmak üzere Teşkilat Başkanımız Sayın Selim Temurci beye teşekkür ediyorum. Ayrıca desteğini hiçbir zaman esirgemeyen , Gelecek partisi kurucular kurulu üyesi Adalet Politikaları İzleme Kurulu Başkanımız, hemşerimiz Av Ali Aydın abime ve çok kıymetli Gelecek Partisi Yöneticilerine şükranlarımı sunuyorum.”dedi

Yozgata döndükten sonra yeni görevine ilişkin yerel basına yazılı bir açıklama  yapan  Ömer Aydoğmuş özetle şunları söyledi :

“Geçmiş dönemlerde her ne şart altında olursa olsun, elini taşına altına koymuş, Yozgat’ımıza hizmet etmiş büyüklerimiz gibi bizlerde, çıkmış olduğumuz bu kadim yolda, inandığımız değerler dahilinde elimizden geldi kadarıyla, hiçbir ayrım yapmadan Ülkemize ve Yozgat’ımıza aynı şevk ve heyecanla hizmet etmek için gece demeden gündüz demeden çalışacağımızı belirtmek istiyorum.

Saygıdeğer hemşerilerime öncelikle şunu söylemek isterimki bugüne kadar  hiç bir siyasi ikbal peşinde koşmadık, Allah’ım neyi takdir ederse o olur, takdirin ötesinde hiç bir şey olmaz. Sizlerle birlikte Yozgat için varız, Yozgat için çalışacağız. Allah’ın izniyle Yozgat Merkezimiz başta olmak üzere tüm ilçelerimizde, beldelerimizde, mahalle ve köylerimizde teşkilatlanma çalışmalarımıza hız kazandıracağız. Rabbim utandırmasın, Rabbim doğruluktan ayırmasın diyorum “

AYDOĞMUŞ’UN KISA BİYOGRAFİSİ

Önceki gün GP lideri Ahmet Davutoğlu tarafından Yozgat il başkanlığına atan Ömer Aydoğmuş 1979 Akdağmadeni doğumlu. İşletme Yüksek Lisan mezunu olan Aydoğmuş halen Akdağmadeninde  S.M.Mali Müşavir olarak  görev yapmakta. Kızılay Şube başkanlığı  ve Yeşilay Temsilciliği görevini sürdürmekte olan Aydoğmuş evli  ve 1 çocuk sahibi.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz -Diğer SİYASET haberleri


E-Mail Bülten Kaydı

Akdağ Haber Gazetesi I Güncel Haber
© Copyright 2019 Akdağ Haber Gazetesi 2019-2021. Tüm hakları saklıdır.

Yozgat Web tarafından sunulmuştur.

GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA

yozgat web