Anasayfa
Geri Dön

Bir Daha 15 Temmuz'lar Yaşanmasın" Filmi İzleyici ile buluştu

 

Bir Daha 15 Temmuz'lar Yaşanmasın" Filmi İzleyici ile buluştu

Akşemseddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında imzalanan "Bir daha 15 Temmuz’lar yaşanmasın" adlı gençlik projesi çalışmaları kapsamında çekilen film izleyici ile buluştu.

Belediye Konferans Salonunda yapılan filmin gösterimine, İlçe Kaymakamı Alp Eren Yılmaz, İlçe Belediye Başkanı İrfan Coşgun, İlçe Jandarma Karakol Komutanı Jandarma Teğmen Emrah Koyuncu, Daire amirleri öğretmenler veliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Senaryo yazarı ve filmin yönetmenliğini yapan Okul Müdürü Kenan Önal, "Akşemseddin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi olarak Sodes,Tubitak ve gençlik projemiz oldu.Evde Şehit ailesini ziyaret tettik.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında, Hastanedeki çocukları ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdik.15 Temmuz Gazimiz Metin Doğanı Akdağmadeninde ağırlıyarak öğrencilerimizle buluşturduk.Bu filde 7 öğretmen 2 idareci 50 öğenci bize destek verdi.Meslek Liselerininde bir şeyler yapabileceğini herkese gösterdik.Destek veren herkese teşekkür ediyorum diye konuştu.Filmimiz Yozgat, Kayseri ve Ankara illerinde gösterimler yapılacaktır" dedi. Seyredenlerden tam not alan film ayakta alkışlandı.

Film sonunda filde oynayan öğrenciler ise Farklı bir deneyim oldu 15 Temmuz filmi çekmek bize nasip oldu oyuncu olmayı bile düşünüyoruz.Filmimize gelip seyredip bize destek veren ailelerimize ve ilçe protokolüne teşekkür ediyoruz diye konuştular.

 

 

Günün Diğer Haberleri