Anasayfa
Geri Dön

Bozdağ, ilçemizi ziyaret etti

 

Bozdağ, ilçemizi ziyaret etti

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, ilçe ziyaretleri kapsamında Akdağmadeni ilçesini ziyaret etti.

Meclisten arta kalan zamanlarını memleketi Yozgat ve ilçelerinde ziyaretlerde bulunarak değerlendiren Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ, Akdağmadeni’n de hemşerileri tarafından Sanayi Kavşağında karşılandı.

Kültür Merkezinde hemşerileri ile bir araya gelen Bozdağ, burada yaptığı konuşmada; AK Parti iktidarları döneminde yapılan ve yapımı devam eden yatırımlardan bahsederek, ülke ve Yozgat gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Belediyeyi Ziyaret etti

Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih Yalçın, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Akpınar, Belediye Meclis Üyeleri tarafından karşılanan Bozdağ’a, Başkan Yalçın, tarafından Akdağmadeninin yapılacak projelerin durumu ve hayata geçen çalışmalar hakkında bilgiler verildi. Her zaman Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih Yalçın’ın yanında olduğunu belirten Bozdağ, Akdağmadeni için el ele vererek yapılması gereken ne varsa destek olmaya devam edeceklerini belirtti. Başkan Yalçın ‘’Nazik ziyaretleri ve Akdağmadeni’nin faydasına olacak çalışmalara verdiği desteklerden dolayı Anayasa Komisyonu Başkanı, Bekir Bozdağ’a şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Bozdağ ve beraberindeki heyet, ile Akdağmadeni Kaymakamlığını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

         Kurum ziyaretleri sonrasında Belediye Konferans Salonunda köy ve mahalle muhtarlarının da katılımı ile düzenlenen toplantıda Bekir Bozdağ, Belediye Başkanı Uzm.Dr. Nezih Yalçın, Akdağmadeni Kaymakamı İrem Baha Yağan, İl Genel Meclis Başkanı İskender Nazlı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nazif Yılmaz muhtarlarımızdan gelen talepleri dinledi. Taleplerle ilgili gerekli talimatları veren Bozdağ, bir an önce isteklerin yerine getirileceği müjdesini verdi.

         Yapımı devam eden İmam Hatip Lisesi Uygulama Cami’ni de ziyaret eden Bozdağ, ve beraberindeki heyet çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Bozdağ’a, ziyaret sırasında Ak Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, Yozgat İl Genel Meclisi Başkanı İskender Nazlı, İl Başkan Yardımcısı Suat Tinel, Ak Parti Yozgat Kadın Kolları Başkanı İlknur Ünal, Ak Parti Yozgat Gençlik Kolları Başkanı Yaşar Taşdemir ve Akdağmadeni İlçe Başkanı Adem Darımla da eşlik etti.

 

Günün Diğer Haberleri